Ulukışla Oto Kurtarıcı

Türkmenler Ulukışla Oto Kurtarma ve Yol Yardım her yerde!

Kurtarma denince akla ilk gelen firmamız yılların tecrübesi ve kalitesi ile bu değeri kazanmış, bu doğrultuda Pozantı da  oto kurtarma çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile 7 gün 24 saat binek ve hafif ticari araç kurtarma hizmeti veren firmamız, operasyonda titizlik ve özveriyi ön planda tutmaktadır.

Firmamız özellikle Ulukışla hizmetlerine devam etmektedir. Aracınızın kaza veya arıza sonucu hareketsiz kaldığı her durumda Ulukışla Oto Kurtarma olarak hizmet veriyoruz. Ulukışla yolda mı kaldınız, kaza mı yaptınız, aracınız yolda mı kaldı. Telaş etmeyin araçlarınızı istediğiniz her noktaya götürüyoruz. Bu sayede araçlarınız servislerde tamir edilerek eski çalışır hallerine getirilerek yola devam etmenizi sağlıyoruz. Kurtardığımız tüm araçlar sigortalıdır. Türkmenler Ulukışla Oto Kurtarma her türlü aracı kurtarma imkanına sahip olup bu hizmeti her türlü şartlarda 7 gün 24 sat vermektedir.

Ulukışla otomobil taşıma ve çekme hizmeti. Niğde çekici aynı zamanda araçlarınızın uzun mesafa nakil hizmeti konusunda da yanınızdadır. Rutin olan araç nakil işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

0532 608 21 22

0505 541 41 28